Egyértelmű eredménnyel zárult a 2026-os országgyűlési választás az egri központú választókerületben: A Tisza Párt jelöltje dr. Bódis Péter nagy arányú győzelmet aratott, így ő kapott mandátumot a körzet képviseletére, emellett a jelöltek közül egyedül csak ő tartott végül nyilvános eredményvárót. Szerkesztőségünk a kampányzáró eseményt is kiemelt figyelemmel követte: az egri médiumok közül egyedüliként élőben jelentkeztünk a jelölt Gárdonyi téri, eredményvárójáról.
Mostani képgalériánkban időrendi sorrendben gyűjtöttük össze az este legemlékezetesebb pillanatait, így olvasóink a helyi sajtóban példátlan részletességgel élhetik át újra a választási éjszaka hangulatát.