A Heves Megyei Vízmű Zrt. munkálatai miatt június 23-án, kedden Egerben több utcában is szünetelni fog az ivóvízszolgáltatás, emellett a közlekedőknek is fokozott figyelemmel kell közlekedniük a 25-ös főút érintett szakaszán – tájékoztatott az önkormányzat.
A szakemberek ivóvíz-bekötővezetékek cseréjét, valamint a tűzcsapok rekonstrukcióját végzik a 25-ös főút egri átkelési szakaszán, a Rózsa Károly és a Neumayer utcák között.
A munkálatokkal érintett időszakban, június 23-án, kedden reggel 8.00 és délután 16.00 óra között az ivóvízszolgáltatás szünetelhet, illetve jelentős nyomáscsökkenés tapasztalható az alábbi területeken:
- Vörösmarty út: páratlan oldal, a 13. számú épülettől egészen a 73. számig.
- Petőfi út: az 1–23. számú házak, valamint a 2–26. számú házak között.
A munkálatok ideje alatt lajtos kocsikat helyeznek ki a lakosság kiszolgálására az alábbi kereszteződésekben:
- Vörösmarty utca – Petőfi utca kereszteződése
- Vörösmarty utca – Bethlen Gábor utca kereszteződése
Mivel a munkálatok a 25-ös főút forgalmas szakaszát érintik, az Önkormányzat külön kéri a környéken közlekedő autósokat, hogy a munkaterület megközelítésekor fokozott figyelemmel és körültekintéssel vezessenek.