Új munkatársakkal erősít dr. Bódis Péter a választókerületben

Facebook
Reddit
WhatsApp
Email

Dr. Bódis Péter, a Tisza Párt országgyűlési képviselője a választókerület hatékonyabb képviselete érdekében bejelentette stábja bővítését. A politikus Berger Beátát és Bányai Richárdot mutatta be mint azokat a meghatározó szakembereket, akik a jövőben segítik a térség mindennapi működését és a választókkal való kapcsolattartást.

Bányai Richárd dr. Bódis Péter új kabinetfőnöke, az orszűggyűlési képviselő és Berger Beáta választókerületi koordinátor. Kép: dr. Bódis Péter közösségi oldala

A 2026-os választásokon történelmi győzelmet aratott képviselő hangsúlyozta: a cél egy olyan működőképes és közvetlen képviselet biztosítása, amely valódi megoldásokat kínál az egriek és a térségben élők problémáira. Ezt a munkát kívánja most két új, szakmailag elismert munkatárssal megerősíteni.

Szakértelem és tapasztalat a választókerület szolgálatában

Berger Beáta választókerületi koordinátorként csatlakozik a csapathoz. A közgazdász végzettségű szakember több mint két évtizedes szakmai és vezetői tapasztalattal érkezik. Dr. Bódis Péter méltatta új munkatársának precizitását és szervezőkészségét, kiemelve, hogy a sikeres tavaszi kampányban önkéntes koordinátorként már bizonyította elhivatottságát. A német és angol nyelven is tárgyalóképes Berger Beáta feladata a választókerületi munka operatív irányítása és a gördülékeny kapcsolattartás lesz.

A stáb másik új tagja, Bányai Richárd tölti be a jövőben a kabinetfőnöki pozíciót, átvéve ezt a feladatot Kürtös Lászlótól. Bányai Richárd a kampány háttérmunkáiban is aktív szerepet vállalt, emellett több vállalkozás sikeres irányításával szerzett komoly vezetői és szervezési tapasztalatot. A képviselő szerint Bányai érkezése garancia arra, hogy a választókerületi munka a megfelelő szakmai irányítással folytatódhat.

Közvetlen kapcsolat a választókkal

Dr. Bódis Péter közleményében arra kérte a választókerület lakóit, hogy bizalommal forduljanak az új munkatársakhoz. A tervek szerint Berger Beáta és Bányai Richárd a jövőben a képviselő rendezvényein, illetve a hamarosan megnyíló választókerületi irodában is rendszeresen találkozik majd a választókkal.

„Keressétek őket bizalommal és támogassátok a munkájukat, hogy közösen még hatékonyabban képviselhessük Eger és térségének érdekeit” – zárta bejelentését a képviselő.

Scroll to Top